Aktualności

9 grudnia przedszkolaki z grupy “Biedronek” i “Sówek” ,dzięki zaangażowaniu jednego z Rodziców, wzięły udział w warsztatach świątecznych “Choinkowe radości”. Warsztaty zostały zorganizowane i sfinansowane przez firmę Nutricia w ramach  programu Wolontariusze HOPE.  Pracownicy firmy Nutricia przygotowali ciekawe zajęcia, podczas których dzieci poznały historię świątecznej choinki. Następnie każde dziecko wykonało bombkę choinkową według własnego pomysłu. Po wspólnym przystrojeniu choinki był czas na sesję świąteczną, po której zostanie piękna pamiątka. Na zakończenie czekała na dzieci jeszcze jedna niespodzianka – pod choinką pojawiły się zabawki podarowane w prezencie przez firmę Nutricia. Bardzo serdecznie dziękujemy za piękną inicjatywę i współpracę, która przyniosła naszym przedszkolakom wiele radości!

Skip to content