Aktualności

2 października wyjechaliśmy na wycieczkę do edukacyjnego gospodarstwa agroturystycznego w Staniszczach Małych. Na miejscu czekało na nas mnóstwo atrakcji. Panie animatorki podzieliły nas na grupy, w których pracowaliśmy na różnych warsztatach: wyrabialiśmy i piekliśmy bułeczki, robiliśmy lalki z kolby kukurydzy, wędrowaliśmy w labiryncie na polu kukurydzy, wykopywaliśmy ziemniaki i doiliśmy sztuczną krowę. Po intensywnych warsztatach był też czas na uroczystość pasowania nowych dzieci na Przedszkolaka. Pani Dyrektor dotykała ramienia dziecka magicznym ołówkiem, który sprawiał, że stawało się ono prawdziwym, uśmiechniętym przedszkolakiem. Dzieci dostały pamiątkowe dyplomy i obiecały, że od tej pory będą przychodziły do przedszkola z uśmiechem na ustach.